O Nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży wysyłkowej od 2010 roku. Satysfakcja Klienta z zakupów, nieustanny rozwój oraz ciągła rozbudowa naszej oferty produktowej to cele przyświecające nam od samego początku działalności.

W ofercie naszego sklepu internetowego Kolpakisamochodowe.com znajdują się kołpaki, dywaniki samochodowe, maty bagażnikowe oraz drobne akcesoria samochodowe tylko polskich producentów.

Szczególnie zależy nam na utrzymaniu pozycji Lidera sprzedaży kołpaków samochodowych w internecie. Dlatego też oprócz oferowanych w sklepie dobrych cen, zapewniamy nieustannie modyfikowany asortyment i stare modele zastępujemy nowościami.

Bardzo duża ilość modeli kołpaków oferowanych w naszym sklepie gwarantuje, że każdy znajdzie produkt odpowiadający jego indywidualnym potrzebom i preferencjom.

W naszym sklepie internetowym priorytetową wartością jest Twoja satysfakcja z zakupów. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów został potraktowany w sposób indywidualny, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas nie tylko produkty dobrej jakości w dobrych cenach, lecz także uzyskasz wszelkie niezbędne porady i odpowiedzi na pytania, dzięki którym dokonasz w pełni zadowalającego wyboru.

Potwierdzeniem tego są niezależne, wiarygodne, bardzo dobre opinie zamieszczane przez naszych Klientów w portalu Opineo.pl

Kontakt

+48 537 775 165
biuro@kolpakisamochodowe.com
Pracujemy codziennie od godziny 10 do 18.
Kołpaki 15 cali

Firma

SZOPS
ul. Fabryczna 5
73-200 Choszczno

Konto

(Nest Bank) 19 1870 1045 2078 1044 4279 0001