Reklamacje, zwroty i wymiany


Reklamacje

Wszystkie reklamacje związane z wadą fabryczną towaru oraz zniszczeniem podczas transportu są ROZPATRYWANE POZYTYWNIE.

Wystarczy przesłać na nasz adres mailowy zdjęcia towaru w celu udokumentowania wady lub zniszczenia, a prześlemy Tobie nowy towar.

Wymiana towaru

Jeżeli chcesz wymienić produkt (np. na inny rozmiar, kolor lub model), poinformuj o tym telefonicznie. Następnie prześlij towar oraz fakturę zakupu do nas z załączoną informacją (w wersji papierowej) jakiej zmiany mamy dokonać. Po zamianie wystawimy korektę faktury (jeśli będzie konieczna) i wyślmy do Ciebie towar za pobraniem.

Zwrot towaru

Masz prawo odstąpić od zawartej umowy (zwrotu towaru) w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Jeśli chcesz odstąpić od umowy poinformuj nas o tym drogą mailową, a następnie odeślij do nas towar oraz fakturę, którą otrzymałeś wraz z towarem. Pamiętaj aby do paczki dołączyć informację o numerze konta bankowego, na które mamy przekazać środki.

W przypadku odstąpienia od umowy zwrócimy Ci wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Ciebie.

Jako kupujący będziesz musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Pamiętaj, że dokonując zwrotu towaru odpowiadasz tylko za zmniejszenie jego wartości wynikające z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zwrotu płatności dokonujemy nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy zwracany towar.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposób płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji (w przypadku przedpłat) lub na wskazane konto bankowe w przypadku pobrań.

Prosimy odesłać nam zwracany towar wraz z fakturą na poniższy adres:

SZOPS
ul. Drawieńska 21 (siedziba firmy Wabud)
73-200 Choszczno

Kontakt

+48 537 775 165
biuro@kolpakisamochodowe.com
Pracujemy codziennie od godziny 10 do 18.
Kołpaki 15 cali

Firma

SZOPS
ul. Fabryczna 5
73-200 Choszczno

Konto

(Nest Bank) 19 1870 1045 2078 1044 4279 0001